سوالات متداول (مهم) (کلیک کنید)  

با عرض سلام و احترام خدمت مخاطبین عزیز موزیک کُردی

تعدادی از سوالات متداولی که نیاز به پاسخ عمومی دارند رو به همراه توضیح آن لیست کرده‌ایم :

 

اشتباه در تایپ اسم آهنگ ها:
مخاطبین عزیز این موضوعی است که از اهمیت بالای برخوردار بوده و در این زمینه تدابیری در نظر گرفته‌ایم؛ اولویت اول ما برای انتخاب نام آهنگ و نحوه تایپ(نوشتن) آن، عمومیت نام آهنگ و نحوه نوشتن آن توسط عام مخاطبین است. همانطور که در ادامه اشاره می شود، موتورهای جستجو برای موزیک کردی از اولویت‌ بالای برخوردار بوده و تلاش ما این است که جامعه مخاطبین بیشتری بتوانند از طریق موتورهای جستجو و مشاهده نام آهنگ به هدف خود برسند و هدف موزیک کردی نیز این مهم می‌باشد هرچند تا حد ممکن نیز به نوشتار صحیح نام آهنگ دقت می شود.

 

 

درخواست آهنگ :
یکی از بخشهای مهم موزیک کردی "درخواست آهنگ" می باشد. روزانه بیش از 15 درخواست به ما ارسال می شود که در ماه نزدیک به 500 درخواست می شود. پوشش این تعداد درخواست نیازمند صرف زمان زیادی می باشد و چون معمولا اطلاعات دقیق و واضحی از آهنگ ارسال نمی شود، این مورد زمان پوشش و بررسی درخواست‌ها را به چند برابر افزایش می دهد.
ممکن است درخواستی در همان ساعات اولیه پاسخ داده شود و ممکن درخواستی تا چند روز، چند هفته و یا اصلا انجام نشود که بستگی به اولویت درخواست ها، اطلاعات ارائه شده در مورد آن آهنگ و وجود یا عدم وجود آن اثر دارند. 
اما قطعا تمام درخواستهای شما مخاطبین عزیز بررسی و اولویت بندی می شوند، به عنوان مثال درخواست‌های که تکراری باشند، نشانه اهمیت و خواست مخاطبین بیشتری است و آن درخواست در اولویت قرار میگیرد و بالعکس.

 

 

متن و ترجمه آهنگ ها :
یکی از بیشترین تشکرات و انتقادات به تیم موزیک کردی در خصوص متن آهنک‌ها و ترجمه آن‌ها می باشد. حقیقتا این موضوع نیز حائز اهمیت بوده و جدیدا واحدی در تیم مدیریت موزیک کردی برای این مهم اختصاص داده شده است. 
تنظیم و تهیه متون آثار به همراه ترجمه آن زمانبرترین فعالیت حال حاضر مجموعه موزیک کردی است. جدیدا و با ایجاد واحد تخصصی استخراج متون آثار و ترجمه آنها شاهد قرارگیری متن تعدادی از آهنگ‌ها هستیم و امیدواریم بتوانیم با توسعه این بخش متون و ترجمه های بیشتری جهت استفاده شما مخاطبین عزیز فراهم کنیم، اما در حال حاضر متاسفانه قادر به پاسخگویی به همه درخواستهای متون و ترجمه نیستم، اما قول میدهیم به زودی پیشرفت های مهمی در این بخش اتفاق بیفتد.

 


نام خواننده ها در ابتدای فایل آهنگ (فایل دانلودی) :
با توجه به درخواست مکرر مخاطبین عزیز در خصوص قرارگیری نام خواننده در ابتدای فایل آهنگ‌ها جهت کنترل و جستجوی راحت در دستگاه‌های پخش کننده، این موضوع اهمیت پیدا کرده و از 1 ماه قبل و در ادامه فعالیت موزیک کردی تمام آثار شامل این تغییر خواهند شد و نام خواننده در ابتدای فایل آهنگ قرار خواهد گرفت و سپس با کاراکتر _ نام آهنگ در فایل خواهد آمد.
نمونه : song.mp3 تبدیل می شود به name_song.mp3 که name همان نام خواننده می باشد.

 

 

فونت کردی برای وب سایت :
تیم موزیک کردی از نقص فونت وب سایت و عدم تطبیق پذیری فونت فعلی وب سایت با متون کُردی و نمایش صحیح آن کاملا مطلع می باشد و در حال اعمال تدابیری جهت لحاظ فونت کُردی و رفع این نقص می باشد. امیدواریم این نقص بزودی برطرف شود.

 

 

ارسال آهنگ به ایمیل، تلگرام و ... :
متاسفانه ارسال آهنگ و متون به ایمیل، تلگرام و ... در حال حاضر مقدر نمی باشد. نیروی کار در موزیک کردی محدود بوده و اولویت های مهمتری برای تیم مدیریت وجود دارد اما درخواست های که به ایمیل وب‌سایت ارسال می شوند هرچند با تاخیر ولی همگی پاسخ داده می شوند .

 

 

شبکه های اجتماعی :
حضور و فعالیت موزیک کردی در شبکه های اجتماعی جز اولویت های تیم موزیک کردی نیست و شاید در آینده نیز اینگونه باشد. ما می خواهیم تمام تمرکز و پتانسیل تیم بر روی وب سایت و موتورهای جستجو هزینه شود و در تلاش برای ایجاد پایه های قدرتمند برای موزیک کردی و هدف آن هستیم.

 


تصویر آهنگ :
مخاطبین عزیزی درخواست داده بودند که تصویر آهنگ (تگ تصویری یا همان تصویری که در زمان پخش آهنگ نمایش داده میشود) به تصویر خواننده آن آهنگ تغییر پیدا کند و از کاور پیش فرض موزیک کردی استفاده نشود. این موضوع نیز در دستور کار قرار گرفته است و امیدواریم بتوانیم بزودی آن را لحاظ کنیم.

 

 

تبلیغات زیر لینک دانلود آهنگ‌ها :
بیش از 1 ماه است که در صفحه دانلود آهنگ ها و در زیر لینک دانلود تبلیغاتی قرار گرفته است. این تبلیغات مطالبی مفید و پیشنهادی از سراسر اینترنت بوده و جهت تامین بخشی از هزینه‌های موزیک کردی می باشد و امیدواریم باعث کاهش کارایی سایت و آزار شما مخاطبین عزیز نشود.
این اطمینان را به شما می دهیم که همه آن تبلیغات مورد تایید و صحت داشته و در صورتی که تبلیغی مورد توجه بوده و نظر شما را به خود جلب کرده است، کلیک کنید و از آن بهرمند شوید.

 

 

با تشکر 
تیم مدیریت موزیک کردی

 

اقبال احمدی | Eghbal Ahmadi | اقبال ئه حمه دی‬‎

اقبال احمدی

خواننده

Eghbal Ahmadi

Singer اقبال ئه حمه دی‬‎

زندگی نامه اقبال احمدی


بسم الله ارحمن الرحیم 


بنده اقبال احمدی متولد 1357/9/4 زاده دهستان آرندان در۱۰ کیلومتری سنندج. کلاس دوم ابتدای بودم که از همان زمان علاقه زیادی به آواز خواندن داشتم و برای هم کلاسیهام میخواندم و آقای مهرپرور که معلم  بنده بود پای تخته شعر مینوشت و من آنرا میخواندم و در مراسمهای مدرسه شرکت میکردم و در زنگهای بیکاری هم باچند نفر از دوستان فیلمهای کوتاه بازی میکردیم وچند باری در اردوگاه اقبال لاهوری در مسابقات قرانی شرکت کردم. 

 

زمان جنگ عراق و ایران بود اون موقع از آقای آهنگران تقلید میکردم و به ایشان علاقه خاصی داشتم و زمانی که هنرمند ناصر رزازی در شهر رانیه برنامه اجرا کرد با این هنرمند آشنا شدم و به ایشان علاقه مند شدم و تا به الان از این هنرمند تقلید کردم و در دوران مدرسه و نوجوانی موفق به کسب رتبه دوم در رشته دومیدانی در کشور شدم که برای مسابقات آسیایی هم انتخاب شدم که متاسفانه به دلیل گرفتاریهای مالی و تنها بودن پدرم موفق به حضور در این مسابقات نشدم وسال ۱۳۷۲ به خاطر یه سری مشکلات و مخالفت خانوادم در زمینه خوانندگی ناچار شدم ترک تحصیل کنم و خانواده‌ام را ترک کردم و رفتم به شهرهای بندرعباس، کرمان، بم و تهران.

۷ سال کارگری کردم تا بتوانم زندگی تشکیل دهم و وسایل گروه موسیقی تهیه کنم. سال ۷۹ در شهر سنندج ازدواج کردم و به طور رسمی وارد دنیای هنر شدم و گروه موسیقی تشکیل دادم. با نوازنده به نام احمد احمدی نوره و حسین شویشه ای شروع کردم به مراسمات عروسی میرفتم و سال ۸۱ اولین آلبوم بنده که نوازندش هنرمند نوزاد خطات بود وارد بازار شد و سال ۸۲ اولین کلیپ من به نام  پری شازاده با کارگردانی و تصویربرداری شهرام قدیمی وارد بازار شد و تا الان حدود ۴۵ کلیپ و اجرای بسیارخوب داشته و در زمینه نوازندگی  پیانوهم توانایهای زیادی دارم.

 

بنده ۵ کتاب رو اجرا کرده ام که اسم آنها 1: کتاب اموزشی بیر 2: کتاب چرنی و 3: کتاب اشمیت وگامها 4: اکوردهای شکسته  و 5: کتاب هانون میباشد و چند قطعه از آثار استادانی مانند فریبرز لاچینی و جواد معروفی و کلایدرمن و باخ و یانی و متسارت و بتهون اجرا کرده ام.

 

بنده علاقه زیادی به نوازندگی وساز پیانو داشتم و در شرف برگذاری کلاس آموزشی بودم که متاسفانه به دلیل مسائل مالی مجبور به دوری از این ساز شدم خلاصه در زمینه هنری و خوانندگی واقعا سختی خیلی زیادی از طرف خانواده‌ی پدر و مادرم و برادرهام و کل فامیل وعدم حمایت ازخود متحمل شدم و واقعا بخاطر مخالفت خانوادم در زمینه موسیقی و آواز خواندن مجبور شدم آنها را ترک کنم و در سطح شهر سنندج مشغول به اجرای خوانندگی بشم وچند تا از شعر آوازهای بنده کار شاعران و استادان عزیز سیمین خانم چایچی و سیدجلال حسینی که کمک زیادی به بنده کردند میباشد و اکثر کلیپهای بنده کار هنرمندان و کارگردانهای عزیز شهرام قدیمی و سیروان محمدی و سیروان ویسی بوده و تا الان درشهر سنندج با نوازندگانی مانند نوزاد خطات در مهاباد و محمد جوادنیکویی در کرمانشاه و خبات احمدی در سنندج و کاوه سلطانی و فرشید رستمی و کاوه برزان و سنعان حسینی و شادمان رامین در قروه سابقه همکاری داشته ام.

 


هم اکنون متاهل هستم و یک فرزند پسر دارم و فعلا درحال حاضر با نوازنده عزیز و محترم هنرمند فرشید رستمی در شهر سنندج مشغول به کار خوانندگی میباشم
سنه موزیک درخدمت شماعزیزان میباشد.

خاک پای شما عزیزان سورمه چشمه من

 

 

ئه گه رمردم له سه رگورم مه نوسن واکه کورده مرد
به لام بنوسن مه ینه تی دنیاله مه زلومه
ده سی هه لگرد
ارادتمند شما عزیزان اقبال احمدی 
شماره تلفن : 09188720959
آی دی تلگرام : eghbalahmade@

 

 

 

  لیست خوانندگان

مرتب سازی لیست بر اساس نام
 تبلیغات
Lavan Web
 جدیدترین آهنگها