زندگینامه اقبال احمدی

زندگینامه هنرمند اقبال احمدی بر اساس آخرین آمار و اطلاعات کسب شده از منابع رسمی و غیررسمی گردآوری شده است.

در این صفحه شما زندگینامه اقبال احمدی را می خوانید.

musickordi_comm instagram page
اقبال احمدی | Eghbal Ahmadi | اقبال ئه حمه دی‬‎

اقبال احمدی

خواننده

Eghbal Ahmadi

Singer اقبال ئه حمه دی‬‎

زندگی نامه اقبال احمدی


بسم الله ارحمن الرحیم 


بنده اقبال احمدی متولد 1357/9/4 زاده دهستان آرندان در۱۰ کیلومتری سنندج. کلاس دوم ابتدای بودم که از همان زمان علاقه زیادی به آواز خواندن داشتم و برای هم کلاسیهام میخواندم و آقای مهرپرور که معلم  بنده بود پای تخته شعر مینوشت و من آنرا میخواندم و در مراسمهای مدرسه شرکت میکردم و در زنگهای بیکاری هم باچند نفر از دوستان فیلمهای کوتاه بازی میکردیم وچند باری در اردوگاه اقبال لاهوری در مسابقات قرانی شرکت کردم. 

 

زمان جنگ عراق و ایران بود اون موقع از آقای آهنگران تقلید میکردم و به ایشان علاقه خاصی داشتم و زمانی که هنرمند ناصر رزازی در شهر رانیه برنامه اجرا کرد با این هنرمند آشنا شدم و به ایشان علاقه مند شدم و تا به الان از این هنرمند تقلید کردم و در دوران مدرسه و نوجوانی موفق به کسب رتبه دوم در رشته دومیدانی در کشور شدم که برای مسابقات آسیایی هم انتخاب شدم که متاسفانه به دلیل گرفتاریهای مالی و تنها بودن پدرم موفق به حضور در این مسابقات نشدم وسال ۱۳۷۲ به خاطر یه سری مشکلات و مخالفت خانوادم در زمینه خوانندگی ناچار شدم ترک تحصیل کنم و خانواده‌ام را ترک کردم و رفتم به شهرهای بندرعباس، کرمان، بم و تهران.

۷ سال کارگری کردم تا بتوانم زندگی تشکیل دهم و وسایل گروه موسیقی تهیه کنم. سال ۷۹ در شهر سنندج ازدواج کردم و به طور رسمی وارد دنیای هنر شدم و گروه موسیقی تشکیل دادم. با نوازنده به نام احمد احمدی نوره و حسین شویشه ای شروع کردم به مراسمات عروسی میرفتم و سال ۸۱ اولین آلبوم بنده که نوازندش هنرمند نوزاد خطات بود وارد بازار شد و سال ۸۲ اولین کلیپ من به نام  پری شازاده با کارگردانی و تصویربرداری شهرام قدیمی وارد بازار شد و تا الان حدود ۴۵ کلیپ و اجرای بسیارخوب داشته و در زمینه نوازندگی  پیانوهم توانایهای زیادی دارم.

 

بنده ۵ کتاب رو اجرا کرده ام که اسم آنها 1: کتاب اموزشی بیر 2: کتاب چرنی و 3: کتاب اشمیت وگامها 4: اکوردهای شکسته  و 5: کتاب هانون میباشد و چند قطعه از آثار استادانی مانند فریبرز لاچینی و جواد معروفی و کلایدرمن و باخ و یانی و متسارت و بتهون اجرا کرده ام.

 

بنده علاقه زیادی به نوازندگی وساز پیانو داشتم و در شرف برگذاری کلاس آموزشی بودم که متاسفانه به دلیل مسائل مالی مجبور به دوری از این ساز شدم خلاصه در زمینه هنری و خوانندگی واقعا سختی خیلی زیادی از طرف خانواده‌ی پدر و مادرم و برادرهام و کل فامیل وعدم حمایت ازخود متحمل شدم و واقعا بخاطر مخالفت خانوادم در زمینه موسیقی و آواز خواندن مجبور شدم آنها را ترک کنم و در سطح شهر سنندج مشغول به اجرای خوانندگی بشم وچند تا از شعر آوازهای بنده کار شاعران و استادان عزیز سیمین خانم چایچی و سیدجلال حسینی که کمک زیادی به بنده کردند میباشد و اکثر کلیپهای بنده کار هنرمندان و کارگردانهای عزیز شهرام قدیمی و سیروان محمدی و سیروان ویسی بوده و تا الان درشهر سنندج با نوازندگانی مانند نوزاد خطات در مهاباد و محمد جوادنیکویی در کرمانشاه و خبات احمدی در سنندج و کاوه سلطانی و فرشید رستمی و کاوه برزان و سنعان حسینی و شادمان رامین در قروه سابقه همکاری داشته ام.

 


هم اکنون متاهل هستم و یک فرزند پسر دارم و فعلا درحال حاضر با نوازنده عزیز و محترم هنرمند فرشید رستمی در شهر سنندج مشغول به کار خوانندگی میباشم
سنه موزیک درخدمت شماعزیزان میباشد.

خاک پای شما عزیزان سورمه چشمه من

 

 

ئه گه رمردم له سه رگورم مه نوسن واکه کورده مرد
به لام بنوسن مه ینه تی دنیاله مه زلومه
ده سی هه لگرد
ارادتمند شما عزیزان اقبال احمدی 
شماره تلفن : 09188720959
آی دی تلگرام : eghbalahmade@

 

 

 

*

+ نمایش همه خواننده ها
* تبلیغات
* جدیدترین آهنگها